Hakkımızda

Biz kimiz

Biz Kimiz

Ara Valf olarak 1968 yılında kurulan firmamız, 50 yılı aşkın tecrübe ve kalitesiyle hava, buhar, soğuk ve sıcak su devrelerinde kullanılan vana ve parçalarının üretimini yapmaktadır. Gelişen teknolojilerden faydalanarak imalatını yapmakta olduğumuz ürünleri günün şartlarına uygun modellerle yenileyerek ürün yelpazesini genişletmek ve kalitemizi daha da üst seviyelere çıkarma gayretindeyiz.

 
Stoklarımızda daima hazır bulunan ürünlerimiz dışında sizlerden gelebilecek değişik malzeme taleplerini de değerlendirerek, kaliteli ve uygun fiyatlarla sizlere hizmet sunmaktan mutluluk duyacağız. Fiyat uygunluğu ve dürüst çalışmayı kendisine ilke edinmiş olan firmamız, kalite anlayışına sadık kalarak ve konusunda sürekli araştırma, geliştirme, kalite standartlarına uyarak sektöründe seçkin bir isme sahip olmuştur. Firmamız satış organizasyonunu profesyonelce yapıp, satış ve sonrası hizmette sizleri zor durumda bırakmayacak şekilde tüm enerjisi ile çalışmaktadır.

 
 
 
 
KALİTE POLİTİKAMIZ

Kalite bilincinin tüm ARA VALF bünyesinde eğitimlerle geliştirilmesi, devamlılığının sağlanması ve sürekli gelişimin hedeflenmesi.

Kalite yönetim sisteminin uygulanabilirliliği ve etkinliğinin sürekli gelişiminin izlenmesi ve değerlendirilmesi,

Etkinlik ve yaratıcılığın ekip çalışmasıyla teşvik edilmesi ve Kalite Yönetim Sistemine uygunluğun sağlanması,

Koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak amacı ile uzman kadromuzla Kalite Yönetim Sisteminin tüm şartlarına uyarak uygunsuzlukların önlenmesi ve giderilmesini, verimliliği arttırarak doğal kaynakların israfını önlemeyi, ulusal ve uluslar arası pazarda elde ettiğimiz güven ve saygınlığı muhafaza etmeyi taahhüt ederiz.